Následující koncerty

NOEVENTS

titanicband.cz

Novinky

Narozeniny v Kainu

Vloženo v Neděle, 02 Říjen 2011 20:17

Ahoj.. 15.10.2011 budeme hrát v klubu Kain. Při této akci oslaví Vláďa své XX narozeniny .. Všechny Vás zveme na tuto akcim kde se objevi muzikanti napřiklad z KISS Czech Company a jinych kapel.. Proto lze očekavat večer plny překvapení!! Ahoj Kuba

 

Hořepník

Vloženo v Pondělí, 15 Srpen 2011 17:48

Ahooj.. Jirka Sirka nás fotil na akci v Hořepníku a Vy se na ně můžete podívat ve FOTOGALERII... 

 

                                                                                  Ahooj Kuba

 

Novodvorská 2

Vloženo v Čtvrtek, 11 Srpen 2011 09:18

Jirka Sirka nám dodal upravené nahravký z Novodvorské.. Jsou roztříhané a prohnané equalizerem a dalším softwarem na editaci zvuku.. Příjemný poslech!! 

                                                                                                      Kuba

 

FOTOGALERIE

Vloženo v Úterý, 09 Srpen 2011 10:24

Ahoj. Do sekce FOTOGALERIE jsem přidal zatím pár fotek ze staré doby, které budeme doplňovat.. Jednak uvidite různé i ty nejstarší sestavy Markýzů a další skupina fotek bude zachytávat atmosféru na různých koncertech po Československu.. Máme dokonce i fotky ze soukromí jednotlivých muzikantů a fota se spoustou fanoušku mezi kterými se poznáte možna i Vy... Laughing.. Jestli máte i Vy některé staré fotky spojené s Markýz John, prosim dejte nám vědet na email nebo SMS a my se ozveme..

Další novinkou je, že jsme začali spolupracovat s Jirkou Sirkou, který podle názoru patří mezi vášnivé sběratelé starých nahrávek. Nevěřil jsme vlastním uším, když mi Jirka vyprávěl a pouštěl ukázky své práce, která se týkala mj. zvukové úpravy starých nahrávek např. Markýz John, Benefit, Projektil a další.. Doufám, že po jeho zásahu se Vám naše písničky budou líbit. Navic budete mit moznost stahnout je v MP3..

 

Těšíme se na spolupraci s Jirkou a s jeho studiem SamoPal.. Díky MARKÝZ JOHN

 

Mirošov

Vloženo v Sobota, 30 Červenec 2011 10:50

Dnešní akce v Mirošově se kvůli nepřízní počasí ruší a přesouvá se na 27.8.2011......